Mocznik – 2 kg Ogród Start

Availability: duża ilość
Dispatched within: 48 godzin
Price: €3.90 3.90
quantity szt.
add to wish list

Description

Mocznik Ogród Start to uniwersalny nawóz przeznaczony do wszystkich roślin uprawnych. Środek skutecznie zwalcza parcha jabłoni oraz gruszy. Preparat bogaty jest w azot, który jest bardzo dobrze wchłaniany przez rośliny.

Sposób użycia

Stosować według zalecanych dawek. Dla uniknięcia strat azotu, mocznik zastosowany pogłównie należy wymieszać z glebą. Przed wysiewem można mieszać z solą potasową lub siarczanem amonu. Nie mieszać z innymi nawozami azotowymi. Stosować od marca, w okresie intensywnego wzrostu roślin, nie później niż do końca lipca. Nie wysiewać na zbyt zimną glebę o temperaturze niższej niż 12°C. Uwaga! Połowa dawki przed siewem/sadzeniem, a reszta 3-4 tygodni później.

Zastosowanie

Preparat przeznaczony jest do nawożenia wszystkich roślin uprawnych.

Zalecana dawka

Całe opakowanie 2 kg rozpuścić w 40 litrach wody. Dawka nawozu w kg/100m2. Nawóz można stosować także do opryskiwania drobnokroplistego o stężeniu 1-2 % (10-20 g mocznika na litr wody). Mocznik stanowi dobre źródło azotu do kompostowania w dawce 1,5-3,0 kg na m3 kompostowanej masy.

Skład i wielkość opakowania

Ilość produktu w opakowaniu - 2 kg.

Skład nawozu: 46% azotu (N) całkowitego w formie amonowej.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

(Dz. U. 2018 poz. 130 ) ustawa o środkach ochrony roślin.

Product reviews (0)

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl